Oslavy, svadby, firemné akcie

Gazdovstvo Uhliská  je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej či rodinnej príležitosti – od firemných akcií  a workshopov až po oslavy  a svadby, či iné akcie. K dispozícii  je Reštaurácia,   Vináreň Penziónu a Hostinec. Poradíme Vám  s výberom jedál, v prípade záujmu zabezpečíme program (hudbu, vodenie na koni a koči, športové  a zábavné aktivity rôzneho druhu).

Kontakt:          Štefan Krovina, 0917 837 708, hostinec@uhliska.sk

Domáca kuchyňa s maximálnym využitím našich vlastných surovín - mäsa, mäsových výrobkov, syrových výrobkov z ovčieho a kozieho mlieka ako aj zeleniny dopestovanej na našich permakultúrnych políčkach.

Reštaurácia Penzión Uhliská

V príjemnej reštaurácii s terasou na Vás čaká tradičná slovenská kuchyňa, jedlá pripravované prevažne z našich vlastných surovín – hovädzieho, jahňacieho mäsa, mangalice, ako aj ovčích a kozích syrov. K dobrému jedlu patrí dobré víno a preto u nás môžete ochutnať starostlivo vyberané vína od slovenských vinárov. Vaš deti sa môžu zabaviť v našom novom detskom kútiku.

Vínna karta

Hostinec Gazdovstva Uhliská

Gazdovská reštaurácia vo vidieckom štýle, v ktorej môžete ochutnať naše domáce koláče, tradičné gazdovské jedlá, dobrú kávu a čaj.