Všetky naše mäsové a syrové výrobky pre Vás vyrábame s láskou, na základe našich receptúr, tradičnou výrobou v malých množstvách.

Záleží nám na ich kvalite – mäso pochádza z nášho chovu a mliečko od našich ovečiek a kôz pasúcich sa lúkach nášho Gazdovstva.

Hovädzie mäso a mäsové výrobky

V ponuke máme čerstvé hovädzie mäso,  mäsové výrobky ako párky, klobásky, paštéty, zabíjačkové špeciality, šunku, slaninu. Na výrobky spracovávame  hovädzie, bravčové , jahňacie, baranie, morčacie mäso.

V tomto roku sme našu ponuku rozšírili o gazdovské špekáčiky a výrobky z mangalice.

Masť z mangalice je lahodnejšia, mäso šťavnatejšie  a podiel tzv. zlého cholesterolu je podstatne nižší . Vaše srdce , či cievy síce nevylieči , no aspoň vo zvýšenej miere šetrí.  Naše mangalice žijú vo voľných výbehoch, čím sa zaručuje vyšší  prirodzený nárast mäsovej svaloviny,   u nás majú svoje miesto v dolnej časti farmy, kde Vás určite radi pri Vašej návšteve u nás privítajú.

Katalóg mäsových výrobkov

Syrové výrobky

V malej syrárni spracovávame ovčie a kozie mlieko, vyrábame klasický čerstvý hrudkový syr a polotvrdý zrejúci syr, ktorý nám zreje min. 1 mesiac, ďalej 100 % ovčiu bryndzu a ako novinku sme začali vyrábať podľa našej vlastne receptúry koziu bryndzičku, ktorá je veľmi lahodná.

Momentálne máme výrobu a predaj syrov pozastavený. V reštaurácii si však môžete zakúpiť syry a mliečne výrobky Moja kravička z mliekárne Slatina nad Bebravou.

Katalóg syrových výrobkov