Ubytovanie v nádhernom prostredí Gazdovstva Uhliská

Gazdovský dom

nachádza sa v radovej zástavbe cca 200 m od areálu Gazdovstva Uhliská

V Gazdovskom dome  je to ubytovanie vo vidieckom štýle, kde v každej izbe má klient k dispozícii vlastný kuchynský kút (vybavený chladničkou, varnou kanvicou a dvojplatničkou), kúpeľňu s WC a sprchou, TV, wifi. Tento typ ubytovania je vhodný pre rodiny s deťmi a taktiež Vaši domáci maznáčikovia sú tu vítaní. Stravovanie je možné v reštaurácii penziónu Uhliská, ktorý je vzdialený cca 200 m. Gazdovský dom má vlastné parkovanie, malú záhradu.

Gazdovský dom je nefajčiarske zariadenie. Pobyt so psom/mačkou je možný za poplatok.

3x Štúdio , o rozlohe 25 m2, dve lôžka s možnosťou jednej príp. dvoch prístelok, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, TV – sat, wifi free.

3x Apartmán, o rozlohe 40 m2, pozostáva z dvoch izieb – kuchyne s jedálňou a spálne, dve lôžka s možnosťou jednej príp. dvoch prístelok, kúpeľňa so sprchou a WC, TV – sat, wifi  free.

Služby: zapožičanie detskej postieľky, bezplatné parkovanie, v areáli Gazdovstva detský kútik v reštaurácii, detské ihrisko, bezdrôtové pripojenie na internet.

Check in je v čase 14.00 – 21.00 hod. Prípadný neskorší príchod je potrebné telefonicky nahlásiť do 18.00 hod. na tel. 0917 971 095 /032 6589 212.