Ubytovanie v nádhernom prostredí Gazdovstva Uhliská

PENZIÓN Gazdovstva Uhliská

nachádza sa v areáli Gazdovstva

V Penzióne Uhliská je to komfortné ubytovanie či už pre rodiny s deťmi ako aj individuálnych klientov. Na zariadení izieb sme si dali záležať tak, a by ste sa u nás cítili maximálne spokojne. Čaká Vás posedenie na terase s výhľadom na okolitú prírodu a zvieratká farmy. Veríme, že Váš pobyt u nás bude príjemným zážitkom.

Penzión Uhliská je nefajčiarske zariadenie. Vstup so zvieraťom do ubytovacieho zariadenia  a reštaurácie nie je povolený.

8x Izby Standard, dvojposteľová izba s možnosťou jednej prístelky, minibar, fén, kúpeľňa so sprchou, balkón, TV – sat a wifi free.

1x Izba Standard/bezbariérová, dvojposteľová izba s možnosťou jednej prístelky, minibar, fén, kúpeľňa so sprchou, TV – sat a wifi free.

Služby: zapožičanie detskej postieľky, požičovňa spoločenských hier, bezplatné parkovanie, detský kútik v reštaurácii, detské ihrisko, bezdrôtové pripojenie na internet v celom penzióne.

Počet izieb: 9 x izba standard / z toho 1x bezbariérový standard

Check in je v čase 14.00 – 21.00 hod. Prípadný neskorší príchod je potrebné telefonicky nahlásiť do 18.00  hod.  na tel. 0917 971 095 /032 6589 212.